Kontakt:    

ul. Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
tel. (022) 619 27 45
fax. (022) 741 07 32

Znajdź nas w Zumi

Sekretariat

 


Koncert Pieśni Patriotycznej 2013 PDF Drukuj Email
     8 listopada 2013 r. 
 
logo 
 
W tym roku humaniści przekazali rolę organizatora Koncertu Pieśni Patriotycznej umysłom ścisłym pod kierunkiem ks. Marcina Bielickiego oraz Ali Bartosiak z klasy IIB. Zostaliśmy zaskoczeni nie tylko wyjątkowym repertuarem, ale także "efektami specjalnymi”. 
    
Władysławiacy zaprezentowali wiele utworów, które do tej pory nie były publicznie wykonywane w szkole. "Bogurodzica" wywołała absolutną ciszę na widowni, podobnie  zresztą jak pieśń „Gaude Mater Polonia”.Co roku jedną z najbardziej oczekiwanych gwiazd jest męski chór z klasy matematycznej. Publiczność i tym razem się nie zawiodła - szanty porwały miłośników gitarowych akordów na pełne morze, a choreografia oraz kostiumy występujących podniosły poprzeczkę niebezpiecznie wysoko dla przyszłorocznych śmiałków.
 
Prowadzący zaprezentowali świetnie przygotowany scenariusz, a ich zapał sprawiał, że zapominaliśmy o czekających nas za chwilę lekcjach. Zadbano o stosowną dekorację auli, która tego dnia pełna była biało-czerwonych akcentów. Koncert wzbudził pozytywne emocje świetną organizacją i wspaniałymi występami klas oraz solistów ubranych w stroje odpowiednie do wykonywanego utworu. 

Ciekawe, jakie pomysły do listy atrakcji Koncertu doda przyszłoroczny organizator? 

Tekst: Ola Smoczyńska
Zdjęcia: Angelika Marchewka
 
 
 

Kontakty z uczelniami

 
   
    
  
Raport z ewaluacji całościowej


Międzynarodowe Olimpiady PrzedmiotoweDziennik elektroniczny