Kontakt:    

ul. Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
tel. (022) 619 27 45
fax. (022) 741 07 32

Znajdź nas w Zumi

Sekretariat

 


Start arrow Archiwum arrow Laury dla naszych uczniów
Laury dla naszych uczniów PDF Drukuj Email
24 marca odbyła się gala Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego Literatury Polskiej w Językach Obcych „ODPOWIEDNIE DAĆ OBCE SŁOWO” pod patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty, Instytutu Romanistyki UW, redakcji czasopisma „Języki obce w szkole” i Burmistrza Dzielnicy Ochota m.st. Warszawy. Czworo naszych uczniów: Konstancja Pikus i Laura Fidelangeli z klasy IIA, Zuzanna Biegała z klasy ID oraz Adam Rempała z klasy IIIGA zostało jego laureatami. Konstancja Pikus została zdobywczynią Grand Prix Uśmiech

Gratulujemy!

 

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Kontakty z uczelniami

 
   
    
  
Raport z ewaluacji całościowej


Międzynarodowe Olimpiady PrzedmiotoweDziennik elektroniczny