Kontakt:    

ul. Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
tel. (022) 619 27 45
fax. (022) 741 07 32

Znajdź nas w Zumi

Sekretariat

 


Start arrow Archiwum arrow Po raz kolejny mamy najwięcej na Mazowszu laureatów konkursów gimnazjalnych
Po raz kolejny mamy najwięcej na Mazowszu laureatów konkursów gimnazjalnych PDF Drukuj Email

Gimnazjum_kandydaci

18 maja grupa naszych uczniów uczestniczyła w zorganizowanej przez MSCDN i Kuratorium Oświaty w Warszawie uroczystości rozdania dyplomów laureatom konkursów przedmiotowych. Gościem specjalnym był dziennikarz Radosław Brzózka, który wygłosił krótką pogadankę na temat „Małe jest wielkie”. Gala odbyła się na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. W czasie uroczystości uhonorowanych zostało 29 naszych uczniów z klas gimnazjalnych. Nasza szkoła może także w tym roku pochwalić się największą liczbą laureatów spośród wszystkich szkół gimnazjalnych w województwie mazowieckim, a panie: Maria Cyranowicz, Edyta Kleczyńska i Ewa Klinger znalazły się wśród nauczycieli, którzy przygotowali do konkursu największą liczbę laureatów.
Wszystkim nagrodzonym jeszcze raz serdecznie gratulujemy!

Zdjęcia i tekst: p. M. Żyra

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Kontakty z uczelniami

 
   
    
  
Raport z ewaluacji całościowej


Międzynarodowe Olimpiady PrzedmiotoweDziennik elektroniczny