Kontakt:    

ul. Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
tel. (022) 619 27 45
fax. (022) 741 07 32

Znajdź nas w Zumi

Sekretariat

 


Start arrow Archiwum arrow TRANSPLANTACJE  JESTEM NA TAK!
TRANSPLANTACJE  JESTEM NA TAK! PDF Drukuj Email
22 maja 2015 r. w auli naszej szkoły odbyła się konferencja „Transplantacje – dar życia. Jestem na tak”, w której udział wzięły Dyrekcja, Grono Pedagogiczne oraz licealne klasy pierwsze i drugie.  Mieliśmy przyjemność gościć dr Ewę Pyłkę-Gutowską – koordynatora projektu w Mazowieckim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli oraz dr Marcina Kotulskiego z Kliniki Chirurgii Ogólnej, Transplantacyjnej i Wątroby Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Tekst: Marta Rogalska klasa Id
Spotkanie dotyczyło niezwykle istotnych zagadnień związanych z problematyką transplantacji w Polsce. Mieliśmy szansę dowiedzieć się, na czym tak naprawdę polega przeszczepianie narządów, poznać perspektywy takich zabiegów w naszym kraju, a przede wszystkim uświadomić sobie, jak duże jest zapotrzebowanie na tego typu operacje i jakie korzyści mogą one przynieść.
Po zakończeniu wykładu mieliśmy możliwość zadawania pytań dotyczących zagadnień nie do końca dla nas jasnych oraz tych najbardziej interesujących. Ze spotkania wyszliśmy już z zaspokojoną ciekawością, z przeświadczeniem o ogromnym znaczeniu transplantacji dla naszego społeczeństwa, wzbogaceni o kolejną porcję wartościowych informacji.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Kontakty z uczelniami

 
   
    
  
Raport z ewaluacji całościowej


Międzynarodowe Olimpiady PrzedmiotoweDziennik elektroniczny