Kontakt:    

ul. Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
tel. (022) 619 27 45
fax. (022) 741 07 32

Znajdź nas w Zumi

Sekretariat

 


Nasi olimpijczycy 2014/2015 PDF Drukuj Email

LICEUM

LAUREACI  

 Daniel Dylewski
 

 

 Olimpiada Geograficzna
 Olimpiada WOS

 Zuzanna Mazzoll
  Olimpiada Literatury i Języka Polskiego
 Jan Ludziejewski
  Olimpiada Informatyczna
 Krzysztof Piesiewicz
  Olimpiada Informatyczna
 Łukasz Stopa
  Olimpiada Chemiczna
 Zuzanna Hyży
  Olimpiada Przedsiębiorczości
 Marek Teler
  Olimpiada Wiedzy o Mediach
 Annamaria Linczowska
  Olimpiada Wiedzy o Mediach
 Katarzyna Bielicka
  Olimpiada Wiedzy o Mediach
   
 FINALIŚCI  
   
 Piotr Pap
  Olimpiada Literatury i Języka Polskiego   
 Michał Siekański
  Olimpiada Filozoficzna
 Julia Tobolska
  Olimpiada Filozoficzna
 Zofia Truchel
  Olimpiada WOS
 Michał Zdziera
  Olimpiada WOS
 Aleksandra Suchocka
  Olimpiada Języka Rosyjskiego`
 Michał Półtorak  Olimpiada Geograficzna
 Łukasz Stopa
  Olimpiada Biologiczna
 Jan Ludziejewski
  Olimpiada Matematyczna
 Michał Siwiński
  Olimpiada Matematyczna
 Maria Winiarska
  Olimpiada Wiedzy Ekologicznej
 Daria Walczuk
  Olimpiada Wiedzy Teologicznej
 Mikołąj Lis
  Olimpiada Wiedzy Teologicznej
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 GIMNAZJUM

 LAUREACI

 Jakub Stempkowski
 

 

 

 

 Konkurs fizyczny
 Konkurs języka angielskiego
 Konkurs matematyczny 
 Konkurs informatyczny "Logia"
 Olimpiada Informatyczna Gimnazjalistów     
                                                   

 Anna Dobrowolska
 

 

 Konkurs fizyczny
 Konkurs matematyczny

 Katarzyna Wojciechowska   
 

 

 Konkurs fizyczny
 Konkurs matematyczny

 Tomasz Słojewski
 

 

 Konkurs matematyczny
 Olimpiada Informatyczna Gimnazjalistów

 Zuzanna Skoczylas
  Konkurs geograficzny
 Jakub Nahorny
  Konkurs fizyczny
 Wojciech Stopa
  Konkurs fizyczny
 Dominika Dąbrowska
  Konkurs historyczny
 Mikołaj Gawkowski
  Konkurs historyczny
 Piotr Pacześniak
  Konkurs historyczny
 Grzegoz Szymański   Konkurs historyczny
 Alicja Zawadzka
  Konkurs historyczny
 Karol Kutyłowski
  Konkurs chemiczny
 Anna Para
  Konkurs matematyczny
 Adam Rempała
  Konkurs matematyczny
 Marzena Dacewicz
  Konkurs języka polskiego
 Marcelina Dembińska
  Konkurs języka polskiego
 Jakub Kisieliński
  Konkurs języka polskiego
 Paulina Leszczyńska
  Konkurs języka polskiego
 Anna Michałowska
  Konkurs języka polskiego
 Weronika Pawlus
  Konkurs języka polskiego
 Michalina Zienkiewicz
  Konkurs języka polskiego
 Paulina Filipowicz
  Konkurs biologiczny
 Mikołaj Kiraga
  Konkurs biologiczny
 Michał Kurp  Konkurs biologiczny
 Jan Stempkowski
  Konkurs informatyczny "Logia"
 Bartłomiej Cieślar
  Konkurs informatyczny "Logia"
 Konrad Klimkiewicz
  Konkurs informatyczny "Logia"
 Konrad Skublicki
  Olimpiada Informatyczna Gimnazjalistów
 Adrian Górecki
  Olimpiada Informatyczna Gimnazjalistów
 Ksenia Daniłowicz
  Olimpiada Języka Angielskiego Gimnazjalistów
   
   
 FINALIŚCI  
   
 Michał Wdowski     
  Olimpiada Matematyczna Gimnazjalistów
 Bartosz Łuka
  Olimpiada Matematyczna Gimnazjalistów
 Aleksandra Maciejczyk   
  Olimpiada Matematyczna Gimnazjalistów
 Adam Rempała
  Olimpiada Matematyczna Gimnazjalistów
 Gimnazjalna Olimpiada Przedsiębiorczości   
 Katarzyna Różycka
  Gimnazjalna Olimpiada Przedsiębiorczości
 Bartłomiej Cieślar  Olimpiada Informatyczna Gimnazjalistów
 Konrad Klimkiewicz
  Olimpiada Informatyczna Gimnazjalistów
 Grzegorz Kopania
  Olimpiada Informatyczna Gimnazjalistów
 Alicja Zawadzka
  Olimpiada Języka Angielskiego Gimnazjalistów    
 Magdalena Ostaszewska
  Olimpiada Języka Angielskiego Gimnazjalistów
 Maria Sudomir
  Olimpiada Języka Angielskiego Gimnazjalistów
 Maciej Kość
  Olimpiada Języka Angielskiego Gimnazjalistów
 Julia Lewicka
  Olimpiada Języka Angielskiego Gimnazjalistów
 Jakub Stempkowski
  Olimpiada Języka Angielskiego Gimnazjalistów
 Antoni Strychalski
  Konkurs  informatyczny "Logia"
 Adam Bielecki
  Konkurs  informatyczny "Logia"
 Jakub Krakowiak
  Konkurs fizyczny
 Łucja Żurawska  Konkurs fizyczny
 Paulina Filipowicz
  Konkurs chemiczny
 Szymon Borowy
  Konkurs matematyczny
 Paulina Bitkowska
  Konkurs języka polskiego
 Zuzanna Żelazewska
  Konkurs biologiczny
   
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kontakty z uczelniami

 
   
    
  
Raport z ewaluacji całościowej


Międzynarodowe Olimpiady Przedmiotowe



Dziennik elektroniczny