Kontakt:    

ul. Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
tel. (022) 619 27 45
fax. (022) 741 07 32

Znajdź nas w Zumi

Sekretariat

 


Nasi olimpijczycy 2008/2009 PDF Drukuj Email

 

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W OLIMPIADACH I KONKURSACH
W ROKU SZKOLNYM 2008/2009

 

Liceum

Laureaci

IV ŚRODKOWOEUROPEJSKA OLIMPIADA GEOGRAFICZNA - CHORZÓW - BIELSKO-BIAŁA

Piotr Żoch - złoty medalista

VII MIĘDZYNARODOWA OLIMPIADA GEOGRAFICZNA – CARTHAGE - TUNEZJA


Piotr Żoch - srebrny medalista

OLIMPIADA GEOGRAFICZNA

Piotr Żoch - laureat I m


OLIMPIADA EKONOMICZNA

Piotr Żoch - laureat II m


OLIMPIADA CHEMICZNA

Paweł Koczara - laureat


OLIMPIADA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

Patryk Podgajny - laureat

 

Finaliści

 

OLIMPIADA MATEMATYCZNA

Mateusz Wasilewski - finalista


OLIMPIADA FIZYCZNA

Mateusz Wasilewski - finalista


OLIMPIADA LITERATURY I JĘZYKA POLSKIEGO

Jan Zdunik - finalista


OLIMPIADA WIEDZY O PRAWACH CZŁOWIEKA

Jan Zdunik - finalista


OLIMPIADA EKONOMICZNA

Łukasz Fabisiewicz - finalista


OLIMPIADA JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Krzysztof Bejm - finalista


OLIMPIADA "LOSY POLAKÓW NA WSCHODZIE PO 17 WRZEŚNIA 1939 ROKU"

finaliści:
Nina Bartosiewicz
Patrycja Dominiak
Maciej Piotrowski


OLIMPIADA INFORMATYCZNA

Marcin Baczyński - finalista


OLIMPIADA NAUTOLOGICZNA

Piotr Żoch - finalista


OLIMPIADA GEOGRAFICZNA

Łukasz Walkowski - finalista


OLIMPIADA BIOLOGICZNA

Cezary Dmochowski  - finalista

 

 

LAUREACI I FINALIŚCI OLIMPIAD I KONKURSÓW GIMNAZJALNYCH

 

Laureaci

 

OLIMPIADA INFORMATYCZNA GIMNAZJALISTÓW

Jan Darowski
Michał Pacholski
Maciej Kacprzak
Krzysztof Kiewicz


KONKURS HISTORYCZNY

Antoni Napieralski
Adam Oniszczuk
Łukasz Zalewski
Aleksandra Spalińska


KONKURS MATEMATYCZNY

Tom Macieszczak
Bogna Haponiuk
Krzysztof Kiewicz


KONKURS FIZYCZNY

Tom Macieszczak


KONKURS INFORMATYCZNY "LOGIA"

Agata Cichocka
Jan Darowski
Kamil Pogorzelski
Krzysztof Kiewicz
Marcin Lachowski
Michał Pacholski
Maciej Kacprzak
Marcin Szwarc


KONKURS WIEDZY EKONOMICZNEJ I OBYWATELSKIEJ

Anna Puchta


KONKURS "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego"

Łukasz Zalewski
Marcin Klukowski


MAŁA OLIMPIADA MATEMATYCZNA

Tom Macieszczak
Krzysztof Kiewicz
Krzysztof Lech
Stanisław Łaniewski

 

KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Joanna Bejm - laureatka I miejsca
Igor Adamczyk

 

 

Finaliści

 

OLIMPIADA INFORMATYCZNA

Krzysztof Kiewicz


KONKURS MATEMATYCZNY

Agata Cichocka


KONKURS FIZYCZNY

Stanisław Łaniewski


KONKURS BIOLOGICZNY

Natalia Jarzębska


KONKURS JĘZYKA POLSKIEGO

Karol Nowalski

 

KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Bogna Haponiuk
Agnieszka Michałek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kontakty z uczelniami

 
   
    
  
Raport z ewaluacji całościowej


Międzynarodowe Olimpiady Przedmiotowe



Dziennik elektroniczny