Kontakt:    

ul. Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
tel. (022) 619 27 45
fax. (022) 741 07 32

Znajdź nas w Zumi

Sekretariat

 


Nasi olimpijczycy 2007/2008 PDF Drukuj Email

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W OLIMPIADACH I KONKURSACH
W ROKU SZKOLNYM 2007/2008

Liceum

Laureaci

Piotr Żoch - IB - OLIMPIADA GEOGRAFICZNA I NAUTOLOGICZNA (I miejsce)

 

Finaliści

Piotr Mróz - III D - OLIMPIADA WIEDZY EKOLOGICZNEJ
Maciej Kidawa - III C OLIMPIADA LITERATURY I JĘZ. POLSKIEGO
Maciej Skowera - III C OLIMPIADA LITERATURY I JĘZ. POLSKIEGO
Paweł Krężołek - III A - OLIMPIADA WOS
                         OLIMPIADA WIEDZY O UNII EUROPEJSKIEJ
Marika Smolińska - III A - OLIMPIADA "LOSY POLAKÓW NA WSCHODZIE PO 17 WRZEŚNIA 1939 ROKU"
Klaudia Piaseczna - III D - OLIMPIADA "LOSY POLAKÓW NA WSCHODZIE PO 17 WRZEŚNIA 1939 ROKU"
Magdalena Romanik - II A - OLIMPIADA "LOSY POLAKÓW NA WSCHODZIE PO 17 WRZEŚNIA 1939 ROKU"
Anna Kamińska - II A- OLIMPIADA "LOSY POLAKÓW NA WSCHODZIE PO 17 WRZEŚNIA 1939 ROKU"
Izabela Misiorny - III A - OLIMPIADA JĘŻ. ANGIELSKIEGO
Krzysztof Czauderna - III A - OLIMPIADA GEOGRAFICZNA I NAUTOLOGICZNA
Mateusz Mossakowski - III A - OLIMPIADA GEOGRAFICZNA I NAUTOLOGICZNA
Maciej Reiss - III A - OLIMPIADA GEOGRAFICZNA I NAUTOLOGICZNA
Mariusz Banaś - III C - OLIMPIADA HISTORYCZNA
Elżbieta Kwiecińska - III C - OLIMPIADA HISTORYCZNA
Monika Kołacińska - II C - OLIMPIADA FILOZOFICZNA
Krzysztof Bejm - II A - OLIMPIADA JĘZ. NIEMIECKIEGO


LAUREACI I FINALIŚCI
OLIMPIAD I KONKURSÓW GIMNAZJALNYCH

Laureaci

Krzysztof Kiewicz - II GB - OLIMPIADA INFORMATYCZNA GIMNAZJALISTÓW (I miejsce)
                          MIĘDZYNARODOWA INFORMATYCZNA OLIMPIADA BAŁKAŃSKA (III miejsce)
Maja Pietrzak - III GB - KONKURS BIOLOGICZNY
Anna Orzechowska - III GA - KONKURS CHEMICZNY
Jan Darowski - II GA - KONKURS INFORMATYCZNY "LOGIA"
Michał Pacholski - II GB - KONKURS INFORMATYCZNY "LOGIA"


Finaliści

Stanisław Łaniewski - II GB - KONKURS MATEMATYCZNY
                                             KONKURS FIZYCZNY
Krzysztof Kiewicz - II GB - KONKURS MATEMATYCZNY
                                         KONKURS INFORMATYCZNY "LOGIA"
Piotr Laskowski - III GB - KONKURS FIZYCZNY
Michał Pacholski - II GB - KONKURS FIZYCZNY
Jakub Nowicki - III GB - KONKURS FIZYCZNY
Kamil Pogorzelski - II GA - KONKURS INFORMATYCZNY "LOGIA"

 

 

Kontakty z uczelniami

 
   
    
  
Raport z ewaluacji całościowej


Międzynarodowe Olimpiady Przedmiotowe



Dziennik elektroniczny