Kontakt:    

ul. Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
tel. (022) 619 27 45
fax. (022) 741 07 32

Znajdź nas w Zumi

Sekretariat

 


Nasi olimpijczycy 2006/2007 PDF Drukuj Email

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W OLIMPIADACH I KONKURSACH
W ROKU SZKOLNYM 2006/2007

Liceum

Laureaci

Joanna Rudowska - IIA - OLIMPIADA "LOSY POLAKÓW NA WSCHODZIE PO 17 WRZEŚNIA 1939 ROKU"
Paweł Krężołek - IIA - OLIMPIADA WIEDZY O SPOŁECZEŃSTWIE
Ewa Starczewska - IIIC - OLIMPIADA HISTORYCZNA
Jacek Barecki - IIIB - OLIMPIADA WIEDZY EKONOMICZNEJ
                                   OLIMPIADA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

Finaliści

Tomasz Rudowski - IIIA - OLIMPIADA WIEDZY O SPOŁECZEŃSTWIE
Tadeusz Rudzki - IIIB - OLIMPIADA WIEDZY O SPOŁECZEŃSTWIE
Paweł Krężołek - IIA - OLIMPIADA O UNII EUROPEJSKIEJ
Katarzyna Półrolniczak - IIIA - OLIMPIADA WIEDZY O PRAWACH CZŁOWIEKA
Małgorzata Malinowska - IIIA - OLIMPIADA GEOGRAFICZNA
Krzysztof Czauderna - IIA - OLIMPIADA GEOGRAFICZNA
Maciej Reiss - IIA - OLIMPIADA GEOGRAFICZNA
Maciej Lis - IIIB - OLIMPIADA FIZYCZNA
Bartosz Górski - IIIB - OLIMPIADA INFORMATYCZNA
Monika Grzelak - IIC - OLIMPIADA ARTYSTYCZNA ( sekcja plastyki)
Katarzyna Janas - IIID - OLIMPIADA EKOLOGICZNA
Piotr Mróz - IID - OLIMPIADA EKOLOGICZNA


 

LAUREACI I FINALIŚCI KONKURSÓW GIMNAZJALNYCH


Laureaci

Paweł Koczara - KONKURS GEOGRAFICZNY
                              KONKURS CHEMICZNY
Piotr Żoch - KONKURS GEOGRAFIZCNY
Dominika Papiernik - KONKURS BIOLOGICZNY
Mateusz Hyży - KONKURS WIEDZY SPOŁECZNEJ I EKONOMICZNEJ
Paweł Dembiński - KONKURS WIEDZY SPOŁECZNEJ I EKONOMICZNEJ
Inga Rüb - KONKURS INFORMATYCZNY "LOGIA"

 

Finaliści

Inga Rüb - KONKURS MATEMATYCZNY
                     KONKURS FIZYCZNY
Krzysztof Kiewicz - KONKURS INFORMATYCZNY "LOGIA"
Wojciech Szymski - KONKURS INFORMATYCZNY "LOGIA"
Stanisław Sożyński - KONKURS INFORMATYCZNY "LOGIA"
Marcin Baczyński - KONKURS INFORMATYCZNY "LOGIA"

 

 

Kontakty z uczelniami

 
   
    
  
Raport z ewaluacji całościowej


Międzynarodowe Olimpiady Przedmiotowe



Dziennik elektroniczny