Kontakt:    

ul. Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
tel. (022) 619 27 45
fax. (022) 741 07 32

Znajdź nas w Zumi

Sekretariat

 


Nasi olimpijczycy 2005/2006 PDF Drukuj Email

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W OLIMPIADACH I KONKURSACH
W ROKU SZKOLNYM 2005/2006

 

 

Liceum

 

OLIMPIADA LITERATURY I JĘZYKA POLSKIEGO
 
Aleksandra Wasilewska  - finalistka
 
 

OLIMPIADA JĘZYKA NIEMIECKIEGO
 
Paweł Bajczuk - finalista
 
 

OLIMPIADA JĘZYKA ŁACIŃSKIEGO
 
Hanna Gołąb - finalistka
 
 

OLIMPIADA FILOZOFICZNA
 
Joanna Dąbrowska  - laureatka
 
OLIMPIADA HISTORYCZNA
 
Łukasz Witowski  - laureat


 
OLIMPIADA LOSY POLAKÓW NA WSCHODZIE PO 17 WRZEŚNIA 1939 ROKU
 
Tomasz Rudowski  - laureat
 
Tomasz Chłodecki  - finalista
 
Iga Jeziorska  - finalistka
 
Michał Misztal  - finalista


 
OLIMPIADA WIEDZY O PRAWACH CZŁOWIEKA
 
Anna Turek  - laureatka
 
Tomasz Rudowski  - finalista


 
OLIMPIADA TEOLOGII KATOLICKIEJ
 
Anna Maciejewska  - finalistka


 
MAZOWIECKA OLIMPIADA POLIGLOTÓW
 
Paweł Bajczuk  - finalista
 
MIĘDZYNARODOWY KONKURS „KANGUR MATEMATYCZNY”
 
Cezary Kołaciński  - wyróżnienie
 
Mariusz Przybyś  - wyróżnienie


 
KONKURS WIEDZY PRAWNICZEJ „LEX”
 
Michał Misztal  - finalista


 
KONKURS POLITOLOGICZNY O INDEKS SWPS
 
Michał Misztal - laureat IV miejsca


 
MIĘDZYNARODOWY KONKURS FIZYCZNY “LWIĄTKO”
 
Daniel Lisicki  - wyróżnienie


 
PRASKI KONKURS MATEMATYCZNY
 
Bogumiła Gorczyca  - laureatka I miejsca
 
Grzegorz Czuwaszek  - laureat II miejsca
 
Katarzyna Laskowska  - laureatka III miejsca
 
Magda Danielewicz  - wyróżnienie
 
Michał Myśliwiec  - wyróżnienie
 
Jędrzej Świeżawski  - wyróżnienie
 
Aleksander Pasieczny  - wyróżnienie
 
   
 

Gimnazjum
 
 
KONKURS FILOZOFICZNY
 
Albert Andrzejewski  - finalista
 
Natalia Kuc  - finalistka
 
Bartłomiej Matusz  - finalistka
 
Paweł Milewski  - finalistka 
 
 
KONKURS CHEMICZNY
 
Natalia Łysenko  - laureatka
 
Zuzanna Borys  - finalistka
 


KONKURS BIOLOGICZNY
 
Joachim Budny  - finalista


 
KONKURS FIZYCZNY
 
Mateusz Wasilewski  - finalista
 
Łukasz Brzozowski  - finalista


 
KONKURS INFORMATYCZNY "LOGIA"
 
Marcin Baczyński  - laureat
 
Inga Rüb  - laureatka


 
KONKURS MATEMATYCZNY TST
 
Miłosz Danilczuk  - laureat II m.


 
KONKURS PRZYRODNICZY TST
 
Paweł Koczara  - laureat III m.
 
Inga Rüb  - laureatka III m.


 
MIĘDZYNARODOWY KONKURS "KANGUR MATEMATYCZNY"
 
Patrycja Michalska  - wyróżnienie
 
Paulina Przybyś  - wyróżnienie
 
Anna Chmielewska  - wyróżnienie
 
Piotr Laskowski  - wyróżnienie
 
Paweł Koczara  - wyróżnienie
 
Paula Kucharska  - wyróżnienie
 
Iwona Zalewska  - wyróżnienie
 
Marcin Baczyński  - wyróżnienie


 
MIĘDZYNARODOWY KONKURS FIZYCZNY "LWIATKO"
 
Marcin Baczyński  - wyróżnienie


 
WARSZAWSKI KONKURS PLASTYCZNY
 
Maja Pietrzak  - laureatka II m.


 
MISTRZOSTWA DZIELNICY W BIEGU NA 60M.
 
Laura Koper  - laureatka I m.


 
MISTRZOSTWA DZIELNICY W PŁYWANIU ZESPOŁOWYM
 
Mateusz Dominik  - laureat III m.
 
Michał Figurski  - laureat III m.


 
MISTRZOSTWA DZIELNICY W PŁYWANIU INDYWIDUALNYM
 
Mateusz Dominik  - laureat III m.
 


MISTRZOSTWA DZIELNICY W RZUCIE PIŁECZKĄ PALANTOWĄ
 
Paweł Koczara  - laureat III m.


 
II EDYCJA WARSZAWSKIEGO KONKURSU TWORCZOŚCI GIMNAZJALISTÓW
"MUZYKA - BLISKA - NIEZNAJOMA"
 
Mikołaj Rychlik  - laureat I m.
 

 

Kontakty z uczelniami

 
   
    
  
Raport z ewaluacji całościowej


Międzynarodowe Olimpiady Przedmiotowe



Dziennik elektroniczny