Kontakt:    

ul. Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
tel. (022) 619 27 45
fax. (022) 741 07 32

Znajdź nas w Zumi

Sekretariat

 


Nasi olimpijczycy 2004/2005 PDF Drukuj Email

 

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W OLIMPIADACH I KONKURSACH
W ROKU SZKOLNYM 2004/2005

 

OLIMPIADA LITERATURY I JĘZYKA POLSKIEGO
 
Natalia Kurlanc  - finalistka

 


OLIMPIADA FILOZOFICZNA
 
Joanna Dąbrowska  - finalistka

 


OLIMPIADA WIEDZY O POLSCE ŚWIECIE WSPÓŁCZESNYM
 
Piotr Sęk  - finalista
 
Paweł Zaręba  - finalista

 


OLIMPIADA WIEDZY O POLSCE ŚWIECIE WSPÓŁCZESNYM
 
Marcin Woźniak  - laureat
 
finalistki:
Katarzyna Dąbrowska 
Kinga Zwierzchowska
Justyna Kulka

 


OLIMPIADA CHEMICZNA
 
Tomasz Boinski  - wyr.finalista

 


OLIMPIADA FIZYCZNA
 
Piotr Nayar  - laureat

 


OLIMPIADA MATEMATYCZNA
 
Piotr Nayar  - finalista

 


OGÓLNOPOLSKI KONKURS LITERACKI IM. JANA KASPROWICZA
 
Piotr Nayar  - laureat i zdobywca nagrody specjalnej

 


OGÓLNOPOLSKI KONKURS IM. A. WANATA (KWARTALNIK "TEATR")
 
Antoni Winch  - laureat

 


OGÓLNOWARSZAWSKI KONKURS LITERACKO-BIOGRAFICZNY
                    "GOMBROWICZ 1904-1969"

 
Antoni Winch  - laureat II miejsca

 


KONKURS RECYTATORSKI "ŁĄCZYMY POKOLENIA"
 
Katarzyna Ochman  - laureatka II miejsca

 

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS COLLEGIUM CIVITAS
 
Ewa Zielińska  - laureatka

 


KONKURS FESTIWALU NAUKI (Rozwiązywanie zadań matematycznych)
 
Marcin Bogucki  - laureat IV miejsca

 


PRASKI KONKURS MATEMATYCZNY
 
Piotr Nayar i Piotr Strupczewski - laureaci I miejsca
 
Bartłomiej Matusz  -  laureat III miejsca
 
Grzegorz Czubaszek  - wyr. finalista
 
Bogumiła Gorczyca  - wyr. finalistka
 
MIĘDZYNARODOWY KONKURS FIZYCZNY "LWIĄTKO"
 
Piotr Nayar  - laureat

 


KONKURS FIZYCZNY POLITECHNIKI WARSZAWSKIEJ
 
Piotr Nayar  - laureat II miejsca
 
Adam Strupczewski  - laureat
 
Bartłomiej Matusz  - laureat
 
Paweł Milewski  - finalista
 
Marcin Sobolewski  - finalista
 
Dominik Szelenbaum  - wyr. finalista

 


KONKURS CHEMICZNY POLITECHNIKI WARSZAWSKIEJ
 
Tomasz Boiński  - finalista

 


KONKURS WIEDZY O BRAZYLII
 
Piotr Macieszczak  - laureat I miejsca
 
Ewelina Paź  - laureatka I miejsca

 


MIĘDZYSZKOLNY KONKURS WIEDZY O LONDYNIE
 
Tomasz Mróz  - laureat

 


KONKURS "WSPÓLNA EUROPA"
 
Dorota Rydz  - finalistka

 


KONKURS "ODKRYWAMY EUROPĘ"
 
finalistki:
Anna Dąbkowska  
Karolina Skrok
Natalia Kurlanc

 


MISTRZOSTWA DZIELNICY W PŁYWANIU - I m.
 
Łukasz Danilewicz,
Paweł Malinowski,
Adam Strupczewski


 
MISTRZOSTWA DZIELNICY W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW - II m.
 
Grzegorz Bruszewski,
Konrad Cop,
Grzegorz Czubaszek,
Krzysztof Czubaszek,
Karol Domysławski,
Grzegorz Gzowski,
Piotr Nayar,
Adam Strupczewski,
Marcin Talarek


 
MISTRZOSTWA DZIELNICY W PIŁCE KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT - II m.
 
Agnieszka Badowska,
Hanna Groszek,
Agnieszka Krukowska,
Katarzyna Małolepszy,
Iza Matera,
Karolina Proczek,
Urszula Wierzbicka,
Marta Wojcieszkiewicz

 

Kontakty z uczelniami

 
   
    
  
Raport z ewaluacji całościowej


Międzynarodowe Olimpiady Przedmiotowe



Dziennik elektroniczny