Kontakt:    

ul. Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
tel. (022) 619 27 45
fax. (022) 741 07 32

Znajdź nas w Zumi

Sekretariat

 


Nasi olimpijczycy 2002/2003 PDF Drukuj Email

 

OLIMPIADY I KONKURSY 2002/2003


Liceum

 

Olimpiada Wiedzy Ekologicznej
 
Kamil Imbir - finalista


 
Olimpiada Filozoficzna
 
Maria Jakubowska - laureatka


 
Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym
 
finalistki:
Anna Kruszewska
  
Katarzyna Grudnik


 
Olimpiada Geograficzna
 
Krzysztof Dzikiewicz - laureat
 


Olimpiada Literatury i Języka Polskiego
 
finalistki:
Małgorzata Puławska
Barbara Lisowska


 
Olimpiada Historyczna
 
Jan Rudnicki - laureat


 
Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej
 
Krzysztof Brejnak - finalista


 
Olimpiada Biologiczna
 
Kamil Imbir - laureat


 
Olimpiada Języka Łacińskiego
 
Paulina Błachowicz - laureatka


 
OGÓLNOPOLSKI KONKURS WIEDZY NT. GRUPY WYSZEHRADZKIEJ
 
laureatki:
Katarzyna Kolbusz
Anna Kruszewska
Katarzyna Janiszewska
 


KANGUR
 
Piotr Nayar


  
 BDB
 
Adam Strupczewski
 
Marcin Bogucki
 
Karol Nurzyński


 
MIĘDZYNARODOWY KONKURS WIEDZY O KOREI
 
Elżbieta Kędzior - I miejsce


 
KONKURS WIEDZY O BRAZYLII
 
Anna Kalicka - I miejsce


 
KONKURS WIEDZY O FRANCJI
 
finaliści:
Iwona Socik
Marzena Grzybowska
Dorota Jankojć
Joanna Sowińska


 
KONKURS CHEMICZNY WYDZIAŁU CHEMII POLITECHNIKI WARSZAWSKIEJ
 
Tomasz Boiński - finalista


 
PRASKI KONKURS CHEMICZNY
 
Piotr Nayar - I miejsce
 
Tomasz Boiński - II miejsce
 
III miejsce:

Andrzej Milewski 
Monika Ostaszewska
Dominik Szelenbaum


 
KONKURS MATEMATYCZNY SGGW
 
Edyta Luty - indeks na SGGW


 
KONKURS HORACJAŃSKI
 
Anna Frycie - finalistka


 
KONKURS FIZYCZNY
 
Marcin Bogucki - III miejsce


 
KONKURS TOLKIENOWSKI
 
Michał Modzelewski - finalista


 
KONKURS LITERACKI "Siły większe niż chaos"
 
Agnieszka Kopeć - II miejsce
 
wyróżnienie:
Tomasz Tokarski
Agata Zieniewicz
Sylwia Gromadzka
Monika Ostaszewska


 
KONKURS RECYTATORSKI "Syrenka"
 
Aleksandra Spaltabaka - I miejsce w dzielnicy


 
MIĘDZYNARODOWY KONKURS (na pracę w języku angielskim)
"Tolerancja w dzisiejszym społeczeństwie wielokulturowym"
 
Justyna Kulka - 2 tygodniowy wyjazd do Kanady


 
KONKURS NA PIOSENKĘ Z TEKSTEM NIEMIECKIM
 
I miejsce (wyjazd do Wiednia):
Przemysław Czekalski
Marzena Grzybowska
Maciej Czauderna
 

 

Gimnazjum


KONKURS PRZYRODNICZY TST
 
III miejsce:
Magda Żochowska
Katarzyna Macieszczak
Mariusz Przybyś


 
KONKURS MATEMATYCZNY TST
 
Piotr Kruze - I miejsce
 
Przemysław Wałęga - wyróżnienie
 
Robert Pałuba - wyróżnienie


 
OGÓLNOPOLSKI KONKURS WIEDZY O EGIPCIE
 
Dorota Olędzka - II miejsce


 
KONKURS "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego"
 
Łukasz Dominik - udział w etapie wojewódzkim


 
WOJEWÓDZKI KONKURS MATEMATYCZNY
 
Bogumiła Gorczyca - finalistka


 
WOJEWÓDZKI KONKURS FIZYCZNY
 
finaliści:
Bogumiła Gorczyca
Grzegorz Bruszewski
Andrzej Szpac


 
KONKURS INFORMATYCZNY
 
Adam Szymański - finalista


 
DZIELNICOWY KONKURS MATEMATYCZNY
 
Przemysław Wałęga - I miejsce
 
II miejsce

Piotr Kruze  
Aleksandra Zielińska
 
III miejsce

Małgorzata Malinowska
Paweł Chróstowski
Katarzyna Macieszczak
 
wyróżnienie:
Jan Ślązak
Aleksandra Kamińska
Piotr Sztenkiel


 
KANGUR
 
Robert Pałuba - laureat
 
Jędrzej Świeżewski


  
BDB
 
Franciszek Płóciennik
Hubert Poznań
Piotr Sztenkiel


 
LWIĄTKO
 
finaliści:
Maciej Lis
Grzegorz Bruszewski
Jędrzej Świeżewski


 
SPORT
 
Mistrzostwo w koszykówce dziewcząt
 
Wicemistrzostwo w koszykówce chłopców
 
Mistrzostwo Dzielnicy Gimnazjów w dwuboju nowoczesnym

 

Kontakty z uczelniami

 
   
    
  
Raport z ewaluacji całościowej


Międzynarodowe Olimpiady Przedmiotowe



Dziennik elektroniczny