Kontakt:    

ul. Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
tel. (022) 619 27 45
fax. (022) 741 07 32

Znajdź nas w Zumi

Sekretariat

 


Start
Mistrzostwa Dzielnicy w biegach przełajowych PDF Drukuj Email

We wtorek, 13 września 2016 r., nasi gimnazjaliści brali udział w Mistrzostwach Dzielnicy Praga-Północ w sztafetowych biegach przełajowych. Zawody odbyły się na Bulwarze Stanisława Augusta w Parku Skaryszewskim. Dziewczęta zajęły drugie miejsce, uzyskując czas 39 minut i 34 sekundy, natomiast chłopcy wygrali wyścig, kończąc go po upływie 31 minut i 36 sekund. Męska część naszej drużyny będzie reprezentować dzielnicę Praga-Północ w zawodach finałowych Warszawskiej Olimpiady Młodzieży.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy!

      

tekst: Agata Kulawińska, kl. I b
zdjęcia: p. Anna Łubniewska

Tydzień później w tym samym miejscu odbyły się Mistrzostwa Dzielnicy w biegach indywidualnych. W klasyfikacji ogólnej nasza szkoła zajęła pierwsze miejsce, a w nadchodzącej Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży reprezentować nas będą: Elżbieta Żochowska, Julia Kraszewska, Monika Rychlewska, Monika Lewandowska, Sylwia Kirilenko, Maria Świątkowska, Alicja Zawadzka, Julia Perkowska, Aleksandra Darmofalska, Weronika Walenciak, Hanna Wieczorek, Laura Kirilenko, Wiktoria Rozkosz, Kaja Srokosz, Zofia Steer, Anna Wróbel, Joanna Koc, Marta Sasin, Maria Tyszecka, Agata Widz, Michał Marcinkiewicz, Mateusz Rowicki, Michał Widz, Jakub Nahorny, Kacper Muliński, Paweł Turski, Stanisław Kachniewski, Antoni Facca, Gabriel Grabowski, Miłosz Muszyński, Jakub Rymarski, Jan Przyłuski, Krzysztof Kwiatkowski, Mieszko Karbarczyk, Łukasz Dubicki, Mateusz Kołakowski, Wojciech Rempała, Jan Telżyński.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Kontakty z uczelniami

 
   
    
  
Raport z ewaluacji całościowej


Międzynarodowe Olimpiady PrzedmiotoweDziennik elektroniczny