Znajdź nas w Zumi

Sekretariat

Start
Sukcesy w piłce siatkowej PDF Drukuj Email
W dniach 9-13 marca 2017 roku odbyły się Mistrzostwa Dzielnicy Praga-Północ w piłce siatkowej dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych. Nasze liceum zajęło drugie miejsce, za co otrzymaliśmy 4 punkty w kwalifikacji ogólnej. Wszystkie szkoły otrzymały dyplomy, uczennice trzech najlepszych zespołów zostały udekorowane medalami.
W tym samym czasie odbywały się również Mistrzostwa Dzielnicy Praga-Północ w piłce siatkowej chłopców szkół gimnazjalnych. Zajęliśmy pierwsze miejsce oraz dostaliśmy 8 punktów. Chłopcy otrzymali również puchar i reprezentowali Dzielnicę Praga-Północ w zawodach finałowych L WOM.
Tydzień po dziewczętach z liceum nadszedł czas na gimnazjum. Uczennice naszej szkoły powtórzyły sukces swoich starszych koleżanek, również zajmując drugie miejsce (7 punktów w kwalifikacji ogólnej), za co zostały uhonorowane srebrnymi medalami oraz dyplomem.
Od 16 do 23 marca trwały natomiast potyczki między chłopcami z liceum. W pięknym stylu rozgromili wszystkich przeciwników, zdobywając tym samym dla naszej szkoły Mistrzostwo Dzielnicy i reprezentowali Pragę-Północ w kolejnych etapach zawodów.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy równie wspaniałych wyników za rok!

tekst: Agata Kulawińska, kl. I b

« poprzedni artykuł   następny artykuł »