Kontakt:    

ul. Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
tel. (022) 619 27 45
fax. (022) 741 07 32

Znajdź nas w Zumi

Sekretariat

 


Start
Obóz TST PDF Drukuj Email
W dniach 21-26 maja klasy pierwsze gimnazjum pojechały na jubileuszowy 25. obóz Towarzystwa Szkół Twórczych w Mielnie-Unieściu. Opróćz naszej szkoły przyjechała również młodzież z Tarnowa i Łomży. Uczniowie spędzali czas w Mielnie bardzo aktywnie. Każdy dzień rozpoczynał się od porannej rozgrzewki, a kończył wieczornym spacerem na plaży. Odbyły się także wycieczki do latarni morskiej w Gąskach i Ogrodu Botanicznego w Dobrzycy. Oprócz różnych gier w terenie nauczyciele przeprowadzili lekcje języka polskiego, języka angielskiego i matematyki. Z tych właśnie przedmiotów zorganizowano międzyszkolne konkursy, w których nasza szkoła zdobyła wiele nagród. Uczniowie popisali się też w rozgrywkach sportowych, zdobywając pierwsze miejsce w turnieju szachowym i tenisie stołowym oraz trzecie miejsce w siatkówce. Uczniowie przygotowali również prezentacje o swoich szkołach wzbogacone o pokaz talentów swoich wychowanków. Wyjazdy do Mielna odbywają się co roku, ale za każdym razem różnią się od siebie, dostarczając jednocześnie wielu pozytywnych emocji. 
    
tekst: Anna Pilaszkiewicz, kl. I Gb
zdjęcia: p. Marta Kubik
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Kontakty z uczelniami

 
   
    
  
Raport z ewaluacji całościowej


Międzynarodowe Olimpiady PrzedmiotoweDziennik elektroniczny