Kontakt:    

ul. Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
tel. (022) 619 27 45
fax. (022) 741 07 32

Znajdź nas w Zumi

Sekretariat

 


Nasi olimpijczycy 2009/2010 PDF Drukuj Email
LICEUM


LAUREACI:
 

Jakub Nowicki  IIA    Olimpiada Wiedzy o UE        
                                      Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka   
Paweł Koczara  IIIB
    Olimpiada Chemiczna    
                                        Olimpiada Ekonomiczna    
Piotr Żoch  IIIB
    Olimpiada Geograficzna         
                               Olimpiada Ekonomiczna    
Maja Pietrzak  IID    Olimpiada Biologiczna    
Grzegorz Kulesza  IIC    Olimpiada Języka Angielskiego    
Adam Oniszczuk  IA    Olimpiada Historyczna    
Nina Bartosiewicz  IIIC    Olimpiada "Losy Polaków na Wschodzie po 17 września 1939 r."    
Patrycja Dominiak  IIIC    Olimpiada "Losy Polaków na Wschodzie po 17 września 1939 r."                 
Maciej Piotrowski  IIIC    Olimpiada "Losy Polaków na Wschodzie po 17 września 1939 r."    
Marcin Klukowski  IA    Olimpiada "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego"
Tomasz Winter  IA    Olimpiada "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego"


FINALIŚCI:

Anna Szczerba IIC    Olimpiada Wiedzy Teologicznej
Marcin Baczyński  IIIB
    Olimpiada Informatyczna    
Maciej Górski  IIIA    Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka    
Krzysztof Jeleń  ID    Olimpiada. Języka Rosyjskiego    
Krzysztof Kowalski  IIIA    Olimpiada Geograficzna    
Marta Król  IIIC    Olimpiada Języka Francuskiego    
Anna Orzechowska  IIA    Olimpiada Języka Angielskiego    
Karolina Płaza  IIIC    Olimpiada "Losy Polaków na Wschodzie po 17 września 1939 r."    
Patryk Podgajny  IIB    Olimpiada Ekonomiczna    

 

 

KONKURSY  GIMNAZJALNE  2009/2010


LAUREACI:

Igor Adamczyk  IIIGA    Konkurs Historyczny     
                                          Konkurs Języka Niemieckiego
                                          Konkurs "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego"     

Krzysztof Dąbkowski  IIIGB    Konkurs Historyczny     
Anna Drapała  IIIGB    Konkurs Chemiczny   
Maciej Kacprzak  IIIGA    Konkurs Fizyczny     
                                              Mała Olimpiada Matematyczna     
                                              Konkurs „Pollogia”     
                                              Konkurs „Logia”
                                              Olimpiada Informatyczna Gimnazjalistów   

Michał Kaszak  IIIGA
    Konkurs Biologiczny     
Weronika Kozaczewska  IIIGB    Konkurs Biologiczny     
Aleksandra Pędraszewska  IIIGB    Konkurs Geograficzny
Sabina Raczyńska  IIIGA    Konkurs Języka Polskiego     
Zofia Trojan  IIIGB    Konkurs Języka Polskiego     
Tomasz Wrzosek  IIIGB    Konkurs Geograficzny     
Paulina Sujka  IIIGB    Konkurs WOS        
Joanna Dąbrowska  IIIGA    Konkurs „Logia”       
  
FINALIŚCI:   

Victoria Biesiadecka  IIGA    Konkurs Języka Niemieckiego     
Dagmara Ćwiek  IIIGB    Konkurs Fizyczny     
Barbara Szymczyk  IIIGB    Konkurs Fizyczny     
Dorota Żułnowska  IIIGB    Konkurs Języka Niemieckiego         
Krzysztof Dąbkowski  III GB    Konkurs "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego"     
Sabina Raczyńska  IIIGA    Konkurs Języka Niemieckiego     
Michał Okoński  IIGB    Konkurs WOS     
Joanna Dąbrowska  IIIGA    Konkurs „Pollogia”        
Tymon Czarnota  IIIGB    Olimpiada Informatyczna Gimnazjalistów     
   
Konkurs chemiczny „Kwas”   

Anna Drapała, Piotr Chrzęstek - laureaci    

Konkurs Wiedzy o UE

Natalia Podolska - laureatka
Krystyna Wędrychowska - finalistka
Aleksander Wędrychowski - finalista
Joanna Zgliczyńska - finalistka
Bartłomiej Brudziński - finalista 

 

Kontakty z uczelniami

 
   
    
  
Raport z ewaluacji całościowej


Międzynarodowe Olimpiady Przedmiotowe



Dziennik elektroniczny