Kontakt:    

ul. Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
tel. (022) 619 27 45
fax. (022) 741 07 32

Znajdź nas w Zumi

Sekretariat

 


Nasi olimpijczycy 2010/2011 PDF Drukuj Email
                          LICEUM   

LAUREACI

Jakub NowickiIIIA    

Olimpiada WOS

Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka

Magdalena BodziochIICOlimpiada Literatury i Języka Polskiego
Maja PietrzakIIIDOlimpiada Biologiczna
Aleksandra SpalińskaICOlimpiada Historyczna
Krzysztof KiewiczIIBOlimpiada Informatyczna
Marcin KlukowskiIIA Olimpiada Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


   FINALIŚCI

Krzysztof KiewiczIIB     Olimpiada Matematyczna
Artur MiazekIIAOlimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka
Katarzyna ŻochIIIAOlimpiada Geograficzna
Tomasz WinterIIAOlimpiada Geograficzna
Tomasz BieńkoIIAOlimpiada Geograficzna
Artur MikołajewskiIIAOlimpiada Wiedzy Teologicznej
Michał KołnierzakIIIAOlimpiada Przedsiębiorczości
Wiktor PorakowskiIIBOlimpiada Fizyczna
Łukasz GołąbIIBOlimpiada Fizyczna
Grzegorz KuleszaIIICOlimpiada Literatury i Języka Polskiego
Mateusz WoźniakIIICOlimpiada Literatury i Języka Polskiego
Kamila RakowskaIICOlimpiada Filozoficzna
Daniel RejowskiIIIBOlimpiada WOS
Iwona PrzybyszIA

Olimpiada Wiedzy Teologicznej

 

 

                          GIMNAZJUM  

LAUREACI

Agnieszka Bartosiewicz
 IIGB
 Konkurs fizyczno-chemiczny "Eureka"
Victoria Biesiadecka
 IIIGA
 Konkurs Języka Niemieckiego
Małgorzata Głogowska
 IIIGA Konkurs Matematyczny
Jan Ludziejewski
 IIGA
 Olimpiada Matematyczna Gimnazjalistów
 Konkurs "Logia"
Karolina Makowska
 IIIGB Konkurs Biologiczny
Julia Modzelewska
 IIIGB Konkurs Biologiczny
Michał Okoński
 IIIGB Konkurs Fizyczny
 Konkurs Matematyczny
 Olimpiada Matematyczna Gimnazjalistów
Michał Orlicki
 IIIGB Konkurs Fizyczny
Katarzyna Pawluk
 IGA Ogólnopolska Olimpiada Logiczno-Matematyczna
Krzysztof Piesiewicz
 IGA Olimpiada Informatyczna Gimnazjalistów
 Konkurs "Logia"
Paweł Pniewski
 IIIGA Konkurs Biologiczny
Irmina Sztolsztejner
 IIIGA Konkurs Biologiczny
Mateusz Szulca
 IIIGB Konkurs Chemiczny
Marcin Szwarc
 IIIGA Konkurs Fizyczny
 Olimpiada Informatyczna Gimnazjalistów
Marek Teler
 IIGB Konkurs Historyczny
Aleksander Wędrychowski
 IIIGB Konkurs Historyczny
 Konkurs "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego"
Łukasz Wnuk
 IGA Konkurs Matematyczny

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


   FINALIŚCI

 Maciej Fornalski
 IIIGB
 Konkurs Matematyczny
 Konkurs przyrodniczy "Kwas"
 Jan Ludziejewski
 IIGA Olimpiada Informatyczna Gimnazjalistów
 Aleksandra Płaza
 IIIGA Konkurs Języka Niemieckiego
 Natalia Podolska
 IIIB Konkurs Historyczny
 Michał Siwiński
 IIGA Olimpiada Matematyczna Gimnazjalistów
 JakubSkłodowski IIGB Konkurs Języka Polskiego
 Łukasz Stopa
 IIGB Konkurs Języka Niemieckiego
 Marcin Szwarc
 IIIGA Konkurs "Logia"
 Mateusz Szulca
 IIIGB Konkurs Biologiczny
 Alicja Warmińska
 IIIGB Konkurs Biologiczny
 Dagmara Wasiak
 IIIGA Konkurs Języka Polskiego
 Joanna Zgliczyńska
 IIIGB Konkurs "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kontakty z uczelniami

 
   
    
  
Raport z ewaluacji całościowej


Międzynarodowe Olimpiady Przedmiotowe



Dziennik elektroniczny