Kontakt:    

ul. Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
tel. (022) 619 27 45
fax. (022) 741 07 32

Znajdź nas w Zumi

Sekretariat

 


Nasi olimpijczycy 2011/2012 PDF Drukuj Email

LICEUM

LAUREACI        

 Maciej Gil       
 IIA  
 Olimpiada  WOS
 Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka  
 Krzysztof  Kiewicz      
 IIIB Olimpiada Informatyczna
 Marcin Klukowski  
 IIIA Olimpiada Historyczna
 Maciej Krajewski IIIC Olimpiada Filozoficzna
 Antoni Napieralski IIIA Olimpiada WOS
 Tomasz Winter
 IIIA    
 Olimpiada Geograficzna
   
 FINALIŚCI  
 Albert Pielak                  IIIA Olimpiada WOS
 Olimpiada Artystyczna w sekcji plastyka                
 Krzysztof  Kiewicz IIIB Olimpiada Matematyczna
 Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej
 Magda Bodzioch IIIC Olimpiada Filozoficzna
 Damian Czapnik IIB Olimpiada Informatyczna
 Maciej Gil IIIA Olimpiada Wiedzy o UE
 Małgorzata Głogowska IB Olimpiada Przedsiębiorczości
 Monika Jarzynka IIIC Olimpiada Literatury i Języka Polskiego
 Maciej Kacprzak IIB Olimpiada Informatyczna
 Agnieszka Kuc
 IIID Olimpiada Wiedzy Ekologicznej
 Emil Kurek
 IIIC Olimpiada Wiedzy Teologicznej
 Mikołaj Lisik IIB Olimpiada Informatyczna
 Artur Miazek IIIA Olimpiada WOS
 Antoni Napieralski IIIA Olimpiada Wiedzy o UE
 Krzysztof Piesiewicz IIGA Olimpiada Informatyczna
   

 

GIMNAZJUM  
   

LAUREACI
  
Jan Ludziejewski   
 IIIGA  

 Olimpiada Matematyczna Gimnazjalistów
 Olimpiada Informatyczna Gimnazjalistów

Łukasz Wnuk
 IIGA

 Olimpiada Matematyczna Gimnazjalistów
 Konkurs Matematyczny

Artur Polak
 IIIGB

 Konkurs Historyczny
 Konkurs "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego"    

 Krzysztof Piesiewicz   

 IIGA

 Olimpiada Informatyczna Gimnazjalistów
 Michał Balcerzak IIGA Olimpiada Informatyczna Gimnazjalistów
 Jakub Skłodowski IIIGB Konkurs Geograficzny
 Katarzyna Bielicka IIIGB Konkurs Języka Polskiego
 Łukasz Stopa IIIGA Konkurs Języka Niemieckiego
 Michał Siwiński IIIGA Olimpiada Matematyczna Gimnazjalistów
 Kacper Dobrowolski IIGA Konkurs Matematyczny
 Jakub Romanowski IIIGA Konkurs Matematyczny
 Daria Stec IIGB Konkurs Historyczny
 Julia Rzyska IIGB Konkurs Języka Francuskiego
 Natalia Gil IIIGB Konkurs Biologiczny
 Katarzyna Kanclerz IIIGA Konkurs Biologiczny
 Julita Straszak IIIGA Konkurs Biologiczny
 Maria Winiarska IIIGA Konkurs Biologiczny
 Jakub Puścion IIGB Konkurs Biologiczny
 Daniel Pyś IIIGB Konkurs Geograficzny
 Teodor Wójcik IIIGB Olimpiada Informatyczna Gimnazjalistów
 Zofia Truchel IIIGA Konkurs wiedzy obywatelskiej i ekonomicznej
 Monika Sibilska IIIGA Konkurs "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego"
 Mikołaj Konopka IIGB Konkurs "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego"
   
 FINALIŚCI  
 Krzysztof Piesiewicz IIGA Olimpiada Informatyczna Gimnazjalistów
 Paulina Piątkowska IIIGA

 Konkurs fizyczny
 Konkurs Matematyczny

 Agnieszka Bartosiewicz  
 IIIGB Konkurs Języka Angielskiego
 Tomasz Koc
 IIIGA Konkurs Matematyczny
 Natalia Skoczylas IIIGA Konkurs Matematyczny
 Karolina Pawluk IIGA Konkurs Matematyczny
 Piotr Styczyński IIGA Olimpiada Informatyczna Gimnazjalistów
 Joanna Wojda IIIGB Konkurs wiedzy obywatelskiej i ekonomicznej
 Michał Balcerzak IIGA Konkurs "Logia"
 Łukasz Stopa IIIGA Konkurs Chemiczny
   
 INNE  
 Paulina Bitkowska IGA Konkurs Historyczny IPN 
 Krzysztof Olczyk IIIGB Konkurs Ortograficzny
 Sylwia Plona IGA Konkurs Literacki
 Agata Hozakowska IGA Konkurs Literacki
 Adrianna Barańska IGA Konkurs Literacki
 Marta Rogalska IGA Konkurs recytatorski Ks. Twardowskiego
 Michał Konarski IIGB Konkurs fizyczno-chemiczny "Eureka"
 Paulina Piątkowska IIIGA Konkurs przyrodniczy "Kwas"
 Łukasz Stopa
 IIIGA
 Konkurs przyrodniczy "Kwas"
 Monika Karcz
 IIIGA
 Konkurs przyrodniczy "Kwas"
 Marta Hoppe
 IIIGA
 Konkurs przyrodniczy "Kwas"
 Zuzanna Hyży
 IIIGB
 Konkurs Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym
   

   
  

 

Kontakty z uczelniami

 
   
    
  
Raport z ewaluacji całościowej


Międzynarodowe Olimpiady Przedmiotowe



Dziennik elektroniczny