Kontakt:    

ul. Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
tel. (022) 619 27 45
fax. (022) 741 07 32

Znajdź nas w Zumi

Sekretariat

 


Nasi olimpijczycy 2013/2014 PDF Drukuj Email

 

LICEUM

LAUREACI  

 Tomasz Barszcz  Olimpiada Artystyczna (muzyka)
 Maria Winiarska  Olimpiada Biologiczna
 Konstancja Pikus  Olimpiada Języka Francuskiego
 Kinga Braksal  Olimpiada Literatury i Języka Polskiego
 Marcjanna Jędrych
  Olimpiada Geograficzna
 Paweł Nicał  Olimpiada Przedsiębiorczości
 Aleksandra Chudaś  Olimpiada WOS
   
 FINALIŚCI  
   
 Dominika Hałubek
  Olimpiada Biologiczna
 Julia Modzelewska
  Olimpiada Biologiczna
 Aleksandra Dębska
  Olimpiada Filozoficzna
 Dagna Raczkiewicz
  Olimpiada Filozoficzna
 Michał Okoński
  Olimpiada Fizyczna
 Aleksander Rodek
  Olimpiada Fizyczna
 Michał Półtorak
  Olimpiada Geograficzna
 Michał Orawiec
  Olimpiada Informatyczna
 Marcin Szwarc
  Olimpiada Informatyczna
 Jan Ludziejewski
  Olimpiada Informatyczna
 Krzysztof Piesiewicz  Olimpiada Informatyczna
 Katarzyna Bielicka
  Olimpiada Literatury i Języka Polskiego  
 Aleksandra Smoczyńska  
  Olimpiada Literatury i Języka Polskiego
 Łukasz Wnuk  Olimpiada Matematyczna
 Michał Siwiński
  Olimpiada Matematyczna
 Michał Okoński
  Olimpiada Matematyczna
 Weronika Kościelewska
  Olimpiada Wiedzy Teologicznej
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 GIMNAZJUM

 LAUREACI

 Klara Baś                
 

 Konkurs Fizyczny
 Konkurs Matematyczny 
                                                         
 Hubert Dąbrowski
  Konkurs Fizyczny
 Daniel Dylewski
 


 Konkurs Fizyczny
 Konkurs Geograficzny
 Konkurs Historyczny

 Franciszek Jełowicki
  Konkurs Fizyczny
 Krzysztof Kacprzyk
 
 Konkurs Fizyczny
 Konkurs Matematyczny
 Olimpiada Matematyczna Gimnazjalistów

 Stanisław Kachniewski
  Konkurs fizyczny
 Marta Rogalska  Konkurs Chemiczny
 Magdalena Szybka
 
 Konkurs Chemiczny
 Olimpiada Języka Angielskiego
 Konkurs Matematyczny
 Olimpiada Matematyczna Gimnazjalistów

 Sylwia Plona
  Konkurs Biologiczny
 Kamila Hoffman-Derlacka  
  Olimpiada Języka Angielskiego
 Agata Hozakowska
  Olimpiada Języka Angielskiego
 Karolina Król
  Olimpiada Języka Angielskiego
 Kaja Molińska
  Olimpiada Języka Angielskiego
 Marta Rogalska
  Olimpiada Języka Angielskiego
 Sabina Skowrońska
  Olimpiada Języka Angielskiego
 Jakub Stępkowski  
 Olimpiada Języka Angielskiego
 Konkurs "Logia"

 Olaf Czerwiński
  Konkurs Matematyczny
 Olimpiada Matematyczna Gimnazjalistów
 Igor Dolecki
 
 Konkurs Matematyczny
 Konkurs "Logia"

 Jabub Kocjan
  Konkurs Matematyczny
 Władysław Olejnik
  Konkurs Matematyczny
 Olimpiada Matematyczna Gimnazjalistów  
 Stanisław Szcześniak
  Olimpiada Matematyczna Gimnazjalistów
   
 Zuzanna Łaska
  Konkurs Języka Polskiego
 Emilia Piotrkowicz
  Konkurs Języka Polskiego
 Tomasz Słojewski
  Konkurs "Logia"
 Konrad Klimkiewicz
  Konkurs "Logia"
   
   
 FINALIŚCI  
 Klara Baś
  Konkurs Chemiczny
 Anne-Claire Burchiellaro   Konkurs Języka Francuskiego
 Marianna Barańska
  Konkurs Języka Angielskiego
 Adrianna Konior
  Konkurs Języka Angielskiego
 Krzysztof Kacprzyk
  Konkurs Języka Angielskiego
 Wojciech Kosik
  Konkurs Języka Angielskiego
 Zuzanna Łaska
 
 Konkurs Języka Angielskiego
 Konkurs "Logia"

 Zuzanna Marczuk
 
 Konkurs Języka Angielskiego
 Konkurs Języka Polskiego

 Adam Rempała
  Konkurs Matematyczny
 Marta Rogalska
  Konkurs Języka Polskiego
 Rafał Stronk
  Konkurs Języka Polskiego
 Franciszk Jełowicki   Olimpiada Matematyczna Gimnazjalistów
 Władysław Olejnik
  Olimpiada Matematyczna Gimnazjalistów
 Jan Stempkowski
  Konkurs "Logia"
 Barłomiej Lubaszka
  Konkurs "Logia"
 Andrzej Szczepura
  Konkurs "Logia"
 Szymon Borowy
  Konkurs "Logia"
   
   
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kontakty z uczelniami

 
   
    
  
Raport z ewaluacji całościowej


Międzynarodowe Olimpiady Przedmiotowe



Dziennik elektroniczny