Nasi olimpijczycy 2015/2016

LICEUM
OLIMPIADY PRZEDMIOTOWE

Laureaci

Konstanty Dąbrowski Olimpiada Artystyczna
Daniel DylewskiOlimpiada Geograficzna
Anna GrzeszczukOlimpiada Biologiczna
Łukasz Kiełpiński Olimpiada Wiedzy o Mediach
Jakub Kocjan
Katarzyna Mroczek
Karol Piwoński
Paweł Turski
Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym
Olimpiada Teologii Katolickiej
Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym
Olimpiada Wiedzy o Mediach
  


Finaliści

Michał Balcerzak Olimpiada Informatyczna
Michał BoruckiOlimpiada Teologii Katolickiej
Julia JesionekOlimpiada Wiedzy Ekonomicznej
Karolina Kłosowska
Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej
Olimpiada Przedsiębiorczości
Krzysztof Piesiewicz
Paulina Piesio
Michał Rutkowski
Emilia Zalewska

Olimpiada Informatyczna
Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej
Olimpiada Historyczna
Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

 

INNE KONKURSY

Michał Borucki finalista Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej
Joanna Dąbrowska

laureatka konkursu poetyckiego
wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Literackim
Franciszek Jełowickifinalista Konkursu Fizycznego PW
Stanisław Kachniewski

finalista Konkursu Fizycznego PW
I miejsce w Praskim Konkursie Matematycznym
Zuzanna ŁaskaI miejsce w Praskim Konkursie Matematycznym
Krzysztof Mroczeklaureat Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej 
Adam RempałaWarszawski Mistrz Ortografii
Monika RychlewskaPraski Mistrz Ortografii
Zofia Sałasińskafinalistka olimpiady Zwolnieni z Teorii
Alicja Siergiejfinalistka olimpiady Zwolnieni z Teorii
Aleksandra Suchockafinalistka Turnieju Wiedzy Psychologicznej
Marianna Zakrzewskawyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Literackim
Julia Zielińskafinalistka Turnieju Wiedzy Psychologicznej
  


GIMNAZJUM
KONKURSY  I OLIMPIADY PRZEDMIOTOWE 

Laureaci

Magdalena Basińska Olimpiada Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów
Nina Bitkowska

Olimpiada Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów
Konkurs Wiedzy o Społeczeństwie
Maja BodnarKonkurs Języka Angielskiego
Julia BombikKonkurs Wiedzy o Społeczeństwie
Aleksandra BuliraKonkurs Języka Polskiego  
Bartłomiej Cieślar


Olimpiada Matematyczna Gimnazjalistów
Olimpiada Informatyczna Gimnazjalistów
Konkurs Informatyczny Logia

Marcelina DembińskaKonkurs Języka Polskiego
Maciej FiedorukKonkurs Matematyczny
Mikołaj GawkowskiKonkurs Chemiczny 
Alicja GągałaOlimpiada Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów 
Agata Gierek

Konkurs Języka Polskiego
Konkurs Wiedzy o Społeczeństwie 
Adrian Górecki


Olimpiada Informatyczna Gimnazjalistów
Konkurs Fizyczny
Konkurs Informatyczny Logia
Jan HozakowskiKonkurs Fizyczny
Gabriela Kingston

Olimpiada Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów
Konkurs Języka Angielskiego
Grzegorz KopaniaOlimpiada Informatyczna Gimnazjalistów
Maciej KośćOlimpiada Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów
Jakub KrakowiakKonkurs Fizyczny
Agata KulawińskaOlimpiada Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów
Natalia ŁysiakKonkurs Biologiczny
Gabriela MakulecOlimpiada Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów
Dominika MikołajczykOlimpiada Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów
Jakub NahornyKonkurs Historyczny 
Gabriela OlejniczakKonkurs Historyczny
Magdalena OstaszewskaOlimpiada Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów 
Zofia PodrazaKonkurs Chemiczny 
Szymon SkołożyńskiKonkurs Historyczny
Konrad SkublickiKonkurs Matematyczny
Mateusz Smoliński

Olimpiada Informatyczna Gimnazjalistów
Konkurs Matematyczny
Agnieszka SroczyńskaOlimpiada Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów
Aleksandra StefańskaKonkurs Języka Polskiego
Antoni Strychalski

Olimpiada Informatyczna Gimnazjalistów
Konkurs Informatyczny Logia
Ewa SułkowskaOlimpiada Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów
Michał Szumielewicz


Olimpiada Matematyczna Gimnazjalistów
Konkurs Matematyczny
Konkurs Fizyczny 
Julia Świątkowska
Krzysztof Świerczyński
Kamil Tkacz
Ludwika Twardecka
Olga Wiślicz-Iwańczyk
Igor Witkowski
Joanna Włoskowicz
Konkurs Geograficzny
Konkurs Fizyczny
Konkurs Biologiczny
Konkurs Języka Angielskiego
Olimpiada Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów
Olimpiada Informatyczna Gimnazjalistów
Konkurs Języka Polskiego
Elżbieta ŻochowskaKonkurs Języka Polskiego

 

Finaliści

Magdalena Basińska  Konkurs Języka Angielskiego
Adam Bielecki

Olimpiada Matematyczna Gimanzjalistów
Konkurs Matematyczny
Nina BitkowskaKonkurs Języka Polskiego
Karol Bojke Konkurs Języka Angielskiego
Bartłomiej CieślarKonkurs Matematyczny
Alicja GągałaKonkurs Języka Angielskiego
Adrian GóreckiKonkurs Matematyczny
Michał Grzesiak

Konkurs Biologiczny
Konkurs Geograficzny
Patryk KlimekKonkurs Fizyczny
Jakub KrakowiakKonkurs Matematyczny
Natalia Łysiak

Konkurs Fizyczny
Konkurs Matematyczny
Gabriela MakulecKonkurs Języka Angielskiego
Małgorzata MazurOlimpiada Matematyczna Gimnazjalistów
Kacper Musiał Olimpiada Informatyczna Gimnazjalistów
Magdalena Ostaszewska Konkurs Języka Angielskiego 
Zofia Podraza 

Olimpiada Matematyczna Gimnazjalistów
Konkurs Matematyczny
Konrad Skublicki


Olimpiada Matematyczna Gimnazjalistów
Olimpiada Informatyczna Gimnazjalistów
Konkurs Matematyczny
Adam Słojewski Konkurs Historyczny 
Mateusz Smoliński Olimpiada Matematyczna Gimnazjalistów
Paweł Sołtys

Olimpiada Matematyczna Gimnazjalistów
Konkurs Matematyczny 
Aleksandra Stefańska
 
Olimpiada Matematyczna Gimnazjalistów
Konkurs Matematyczny 
Maria Sudomir Konkurs Biologiczny
Anna Szyszka Konkurs Geograficzny 
Andrzej Tkacz Konkurs Matematyczny
Ludwika Twardecka Olimpiada Matematyczna Gimnazjalistów
Olga Wiślicz-Iwańczyk Konkurs Języka Angielskiego
Danuta Wiśniewska Konkurs Wiedzy o Społeczeństwie
Igor Witkowski Olimpiada Matematyczna Gimnazjalistów
  
  

 

KONKURSY  I OLIMPIADY TEMATYCZNE

Laureaci 

Agata Gierek  Konkurs Wiedzy Biblijnej Hieronymus
Joanna KocKonkurs Wiedzy Biblijnej Hieronymus
Franciszek OgidelKonkurs Filozoficzny W drodze ku mądrości
Marta Różycka Gimnazjalna Olimpiada Wiedzy o Społeczeństwie
Marta Sasin Konkurs Wiedzy Biblijnej Hieronymus
Wiktoria ŚliwińskaKonkurs Wiedzy Biblijnej Hieronymus
Elżbieta ŻochowskaKonkurs Wiedzy Biblijnej Hieronymus

 

Finaliści

Agata Widz Konkurs Wiedzy Biblijnej Hieronymus

 


INNE KONKURSY

Aleksandra Bulira
 
laureatka wojewódzkiego konkursu ortograficznego
dzielnicowy mistrz ortografii 
Mikołaj Dzioklaureat dzielnicowego konkursu ortograficznego
Adrian Góreckilaureat Konkursu Matematycznego Kangur
Agata Kulawińskalaureatka konkursu Mój wymarzony zawód
Zofia PodrazaI miejsce w konkursie chemicznym Kwas
Kamil Tkaczlaureat dzielnicowego konkursu ortograficznego