Dyrekcja

dyrektor szkoły: mgr Małgorzata Dąbrowska
zastępca dyrektora: dr Mariusz Włodarczyk

Nauczyciele

ZESPÓŁ HUMANISTÓW

Przewodniczący - dr Mariusz Włodarczyk  

język polski

mgr Elżbieta Błachowicz

mgr Maria Cyranowicz 

mgr Ewa Jażdżewska-Goldstein

mgr Renata Karwowska 

mgr Grzegorz Radomski 

historia 

mgr Ewa Berbecka

dr Mariusz Włodarczyk 

mgr Malwina Żyra

wiedza o społeczeństwie

mgr Marta Rojewska

mgr Malwina Żyra

przedsiębiorczość

mgr Grzegorz Radomski

wiedza o kulturze

mgr Elżbieta Błachowicz 

mgr Renata Karwowska

muzyka i plastyka

mgr Ewa Jażdżewska-Goldstein

religia

ks. Konrad Biskup 

mgr Bożena Cacko

bp Marek Solarczyk

etyka

mgr Emilia Kaczmarek

psycholog

dr Krzysztofa Krowiranda

pedagog

mgr Małgorzata Szulc

biblioteka

mgr Iwona Włodarska

ZESPÓŁ LINGWISTÓW

Przewodnicząca - mgr Wioletta Bednarczyk

język angielski

mgr Monika Adamowicz

mgr Wioletta Bednarczyk

dr Mateusz Białas

mgr Agnieszka Chełchowska

mgr Agnieszka Dąbrowska

mgr Marta Kubik

mgr Ewa Luśtyk

język francuski

dr Mateusz Białas

mgr Aleksandra Cerfvol 

mgr Renata Świetlicka

język niemiecki

mgr Bożena Kostrzewa

mgr Ewa Rudnicka

język rosyjski

Swietłana Niekrasowa 

język włoski

mgr Agnieszka Dąbrowska

język hiszpański

mgr Monika Wise

ZESPÓŁ MATEMATYKÓW, FIZYKÓW I INFORMATYKÓW

Przewodnicząca - mgr Joanna Wojdan

matematyka

mgr Małgorzata Dąbrowska

mgr Renata Gawlińska-Pompe

mgr Marta Gródek

mgr Tomasz Gródek

dr Wojciech Guzicki

mgr Edyta Kleczyńska

mgr Mateusz Rapicki

mgr Katarzyna Skibińska

mgr Joanna Wojdan

informatyka 

mgr Justyna Wilińska

mgr Agnieszka Samulska

fizyka

dr Tomasz Grycuk

mgr Ewa Klinger

mgr Edwin Żuczkowski

 

ZESPÓŁ PRZYRODNIKÓW

Przewodnicząca - mgr Małgorzata Cydejko

geografia

mgr Małgorzata Cydejko

mgr Anna Kunowska

biologia

dr Wawrzyniec Kofta

mgr Anna Tomalak-Włodarska

chemia

Hubert Bednarski

mgr Małgorzata Chmurska

ZESPÓŁ NAUCZYCIELI W-F I EDB

Przewodnicząca - mgr Ewa Neneman

wychowanie fizyczne

mgr Adam Brodnicki

mgr Anna Łubniewska

mgr Ewa Neneman

mgr Piotr Paszkiewicz

mgr Beata Sobolewska-Ekiert

edukacja dla bezpieczeństwa 

mgr Danuta Polko