Kontakt:    

ul. Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
tel. (022) 619 27 45
fax. (022) 741 07 32

Znajdź nas w Zumi

Sekretariat

 


Start arrow Wolontariat arrow Góra Grosza
Góra Grosza PDF Drukuj Email

 

Już po raz kolejny nasza szkoła przyłączyła się do akcji GÓRA GROSZA, którą organizuje Towarzystwo NASZ DOM pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej i Sportu - pani Krystyny Łybackiej. Polega ona na zbiórce monet groszowych oraz większych nominałów w szkołach całej Polski. Zebrane środki przeznaczane są na dofinansowanie nowych rodzinnych domów dziecka, pomoc w organizowaniu samodzielnych grup mieszkaniowych dla dzieci z domów dziecka, programy terapeutyczne dla dzieci najbardziej poszkodowanych przez los oraz na tworzenie mieszkań dla młodzieży.

Każdego cieszyła hojność uczniów, nauczycieli i pracowników naszej szkoły. Udało się zebrać 719,94 zł.. To naprawdę imponująca suma. Opiekunem tej akcji, jak i wielu innych szkolnych przedsięwzięć była p. Teresa Kutermankiewicz, opiekunka samorządu szkolnego. Główni organizatorzy spośród uczniów to: Paulina Twarowska, Małgorzata Malinowska, Krzysztof Ufnal i Katarzyna Półrolniczak z klasy 3A gimnazjum.

Miejmy nadzieje, że w przyszłym roku uda nam się zebrać podobną kwotę, jeśli nie większą...

przygot. Paulina Twarowska, (kl. 3GA)

 

Kontakty z uczelniami

 
   
    
  
Raport z ewaluacji całościowej


Międzynarodowe Olimpiady PrzedmiotoweDziennik elektroniczny