Skład Osobowy

Przewodniczący Prezydium Samorządu Uczniowskiego – Igor Jobski 3A

Wiceprzewodnicząca Prezydium Samorządu Uczniowskiego – Malina Mańko 2D

Wiceprzewodniczący Prezydium Samorządu Uczniowskiego – Monika Wróbel 3E

Skarbnik – Michał Włodarski 3C

Członkowie Prezydium:

  • Jędrzej Rzepko 3A
  • Maks Kowalczyk 3A
  • Wiktor Kucharski 3A
  • Miłosz Kaczmarczyk 3B
  • Adrian Romaniszyn 3C
  • Antoni Jesień 3C
  • Amadeusz Kozikowski 2A
  • Weronika Maliszewska 2A
  • Olaf Domański 2C
  • Zuzia Uchańska 1D

Co robimy?

Jako Prezydium Samorządu Uczniowskiego odpowiadamy za organizację większości wydarzeń dedykowanych dla uczniów naszego liceum.

Organizujemy między innymi:

PMT – co roku, na zakończenie Tygodnia Kultury, organizujemy w szkole Przegląd Młodych Talentów, uczniowie mają wtedy okazję zaprezentować swoje wyjątkowe zdolności, zapewniając przy tym niepowtarzalną rozrywkę wszystkim widzom!

Dzień Sportu – coroczne wydarzenie, podczas którego uczniowie mogą sprawdzić się w różnych dyscyplinach sportowych, zwycięzcy rozgrywanych turniejów i mini-turniejów otrzymują nagrody. Rozgrywany jest również finał Ligi Władka.

Liga Władka – turniej piłki nożnej, rozgrywany na podstawie wcześniej rozlosowanych grup, w którym najlepsze drużyny przechodzą do fazy „drabinkowej”, podczas której rywalizują między sobą o miejsce w finale. Finał rozgrywany jest podczas Dnia Sportu.

Turniej Szachowy – uczniowie mierzą się w kilku turach partii szachowych, każdorazowo z innym przeciwnikiem, a zwycięzca turnieju ma zapewnione miejsce w szkolnej reprezentacji w turniejach szachowych na różnych szczeblach.

Turnieje e-sportowe – nie zapominamy także o graczach! Uczniowie regularnie mają okazję mierzyć się w organizowanych przez nas turniejach z gier typu Moba czy FPS takich, jak na przykład League Of Legends czy CS:GO.
Jako Samorząd dbamy również, aby uczniowie mieli pole do integracji również poza murami Władka, między innymi dlatego stworzyliśmy szkolny serwer Minecraft, na którym nasi koledzy mogą spędzać wspólnie czas w wirtualnym świecie, poza godzinami nauki w szkole.

Merch szkolny – co roku, zajmujemy się organizacją oraz zamówieniem gadżetów takich jak: bluzy, dresy, czapki, skarpety oraz polówki z logiem naszej szkoły. Co roku ogłaszamy konkurs na projekt grafiki.

Kiermasze – podczas kiermaszy sprzedawane są ciasta, które własnoręcznie upiekli uczniowie. W zamian za to otrzymują drobne nagrody w postaci na przykład dodatkowego nieprzygotowania. Kiermasze odbywają się w czasie przerw. Dochód z nich przeznaczany jest na wybrany cel charytatywny lub działalność Samorządu Uczniowskiego. Na początku każdego roku organizowany jest również kiermasz podręczników, podczas którego uczniowie młodszych klas mogą kupić podręczniki od swoich starszych kolegów i koleżanek.

Wspieramy również szkołę w procesie rekrutacyjnym nowych uczniów, pomagamy im w zaaklimatyzowaniu się w murach naszej szkoły, aby start dla naszych najmłodszych kolegów i koleżanek był jak najprostszy!

Zdjęcia

Zdjęcia z organizowanych przez nas wydarzeń

1
2
3
4
IMG_3121
IMG_3124
7
8
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8