Z dumą informujemy, że już jutro nasi uczniowie wezmą udział w wyjeździe edukacyjnym w ramach prestiżowego programu Queen Hedvig Scholarship, który potrwa od 21 do 29 września.

Program ten jest inicjatywą o niezwykle szerokim zasięgu i ogromnym znaczeniu, nie tylko dla uczestników, ale także dla całej społeczności edukacyjnej. Dzięki trójfazowej rekrutacji, wyłoniono najbardziej utalentowane i ambitne jednostki, które mają szansę na unikalne doświadczenie edukacyjne w Dolinie Krzemowej - światowym centrum innowacji i nowoczesnych technologii.

Podczas wyjazdu uczniowie odwiedzą prestiżowe uczelnie, takie jak Stanford University i UC Berkeley, oraz spotkają się z liderami czołowych firm technologicznych, w tym Microsoft, Facebook i NASA. Te spotkania umożliwią im zrozumienie, jak wygląda praca i życie w czołówce światowej nauki i technologii.

tekst: p. dyr. M. Dąbrowska